aktuality od 25.6. do 2.7.2023

24 Čvn

POŘAD BOHOSLUŽEB V TÝDNU OD 25. 6. do 2. 7. 2023

NE: – Poutní slavnost Narození sv. Jana Křtitele – 7:45 za farnost – – 9:15 Za rodiče Pólovy, děti s rodinami a duše v očistci – 14:00 Te Deum a svátostné požehnání.

PO:7:00 Josefa Fraňka, rodiče Peterkovy, Josefa a Josefku Peterkovy. 18:00 Černá.

ÚT: – 7:00 Za Josefa Šaška, dvoje rodiče, bratra a celou přízeň.

ST: – 18:00 Za Aloise Fraňka, dvoje rodiče a ochranu pro celou rodinu.

ČT: – Slavnost s. Petra a Pavla, apoštolů, hlavních patronů diecéze – 19:00 Za přijatá dobrodiní.

PÁ: – 18:00 Za rodiče Cahovy, Bradáčovy a celou přízeň.

SO: – 19:00 Na poděkování za přijatá dobrodiní a za Antonína a Marii Královy a dceru.

NE: – 13. v mezidobí – 9:15 Za Františka Pokorného, nemocnou osobu, dvoje rodiče, živou a zemřelou přízeň.

*****

Poděkování všem, kdo jste odevzdali lístky se jmény k ustanovení pastorační rady. Prosím, aby sebrali odvahu i další. V počtu odevzdaných hlasů se pohybujeme ve druhé třídě základní školy. Svou volbu odevzdejte do plastových krabic na stolcích u vchodu do kostela.

Sbírka dnešní neděle je určena pro farnost. Sbírka příští neděle je určena na podporu církevního školství.

O čistotu kostela se v týdnu po pouti postará skupina Měřín 4. Děkuji.