Výmalba kostela

19 Zář

V pondělí 20. září začínáme druhou část výmalby našeho kostela. Přijměte, prosím, několik informací a organizačních sdělení.

Po dobu malování našeho kostela budou mše svaté ve všední den na faře.
V neděli v Měříně – buď v omezeném počtu v kostele, popřípadě na faře.
Dále pak v jednotlivých kaplích na vesnici.
Prosím, sledujte rozpis a mše svaté se účastněte dle doporučení na lístku. Toto rozhodnutí se týká dvou až třech nedělí.
Rozpis pro následující víkend: Sobota – 17:30 – Meziříčko – s nedělní platností – je určena pro obce Černá, Meziříčko, Jersín 19:00 Měřín – s nedělní platností – s největší pravděpodobností v části kostela, která je již vymalována, ale á omezenou kapacitu. Neděle – 26. v mezidobí – 9:15 v Měříně, (omezená kapacita) 11:00Poutní slavnost v Blízkově.

Také bude třeba pomocníků z řad mužů i žen. Nejen při přesunu lavic, ale i pro úklid před sobotní a nedělní bohoslužbou. Prosím, dejte vědět, na koho se mohu obrátit. Pomoc bude třeba v druhé části týdne. S Boží pomocí a společnými silami to zvládneme. Děkuji za ochotu.