aktuality od 9.2. do 16.2.2020

8 Úno

5 neděle v mezidobí                                                9. 2. 2020


Ne: 7:45 – Na poděkování za 60 let společného života, s prosbou o Boží požehnání do dalších roků 9:15 – Za živé a zemřelé členy jednoty Orla, s prosbou o Boží požehnání do dalších roků činnosti 18:00 Modlitba chvály

PO: – sv. Scholastiky – 7:00 – Za Marii a Františka Zemana a syna.

ÚT:  – Panny Marie Lurdské 18:00 – Bohoslužba slova

ST: – 18:00 – Za Marii Čadovu, manžela, rodiče, zetě a vnuky, duše v očistci a Boží ochranu pro celou rodinu.

ČT: – 18:00 Bohoslužba slova

PÁ: – sv. Valentýna 18:00 – Za živou a zemřelou rodinu Chlubnovu, Necidovu, Řezníčkovu, Indrovu a duše v očistci.

SO – 7:00 – rodiče Cejpkovy, celý rod a duše v očistci.

Ne: – 7:45 – za farnost 9:15 –  Za rodiče Kolouchovy, syna a snachu.

Další informace pro farnost Měřín

O čistotu kostela pečuje Měřín 3, následuje Měřín 4.

Poděkování za dary 3500 Kč ve prospěch farnosti.

Příští neděli je pravidelná sbírka pro farnost.

Týden manželství 10. – 16. února.
Nikdy jsem netušil, že manželství může být tak úžasný rozměr bytí. Vyrůstal jsem v tradiční rodině, rodiče se mají rádi už čtyřicet dva let, a proto jsem nikdy nepochyboval o tom, že je to správný model, ale prakticky jsem si to neuměl představit. Nevěděl jsem, že by bylo možné potkat ženu, se kterou bych toužil spojit svůj příběh a založit rodinu. Jsem šťastný, že teď už to vím. /Jan Potměšil, herec a umělec/