aktuality od 19.5. do 26.5.2019

19 Kvě

5. velikonoční neděle                                              19. 5. 2019

Úmysly mše svatých:

Ne: – 9:15 – Za Josefa a Věru Dohnalovy, Miroslava Dohnala, celou živou rodinu, přízeň a duše v očistci 11:00 – Poutní slavnost v Meziříčku. 18:00 – Májová pobožnost

PO:  – 7:00 – Za manžele Bukovy a 2 rodiče 18:00 – Blízkov

ÚT: – 7:00 – Za Drahoslavu Kašparovu 18:00 – Jersín

STŘ: – 18:00 – Za Vladimíra Krejčího.

ČT: – 7:00 – Za farnost.

PÁ: – 18:00 – Za zemřelé rodiče Tomanovy, Nožičkovy, Boží pomoc pro rodinu.

SO – 7:00 – Za rodiče Cejnkovy a syna Karla.

Ne: 7:45 – Za Bořivoje Zachu, rodiče, sourozence a duše v očistci 9:15 – Za děti, které přistoupili k 1. sv. přijímání, všechny děti farnosti a jejich rodiny 15:00 – Májová pobožnost ve Valše.

Informace pro farnost Měřín

Poděkování všem, kdo jste přispěli do dnešní sbírky, která je určena na farnost, na splácení dluhů.

Sbírka příští neděle je určena na pomoc křesťanům Blízkého východu.

O čistotu kostela pečuje Meziříčko, následuje Nová Zhoř.

Poděkování patří všem, kdo se za farnost modlíte, přinášíte oběti. Poděkování patří zvláště nemocným a trpícím. Při každé mši svaté na vás a všechny dobrodince pamatujeme.

Události, které si připomínáme, při májové pobožnost ve Valše, jsou svědectvím, že Bůh konal velké věci i mezi námi, na základě velké důvěry a modlitby našich předků. Možná by v těch velkých věcech rád pokračoval.

MÁJOVÁ POBOŽNOST U KAPLE PANNY MARIE VE VALŠE BUDE
26. KVĚTNA V 15 HODIN.

Při májové pobožnosti budeme také prosit za příhodné počasí, zemskou úrodu, ochranu přírody. Přijměte pozvání. Po májové pobožnosti pokračuje setkání opékáním uzenin a vzájemným popovídáním. Prosím ochotné farníky, aby akci pomohli zajistit. Děkuji.