aktuality od 6.1. do 13.1.2019

6 Led

Slavnost Zjevení Páně                                           6. 1. 2019

Úmysly mše svatých:

Ne: Slavnost Zjevení Páně 7:45 – Za živé a zemřelé členy Růžencového bratrstva z Nové Zhoři 9:15 – Za Marii Sedláčkovu, manžela, celý rod a duše v očistci

PO:  – 14:00 – Pohřeb paní Mileny Válkové.

ÚT: – 7:00 – Za rodinu Vaňkovu z Blízkova 17:00 – Pavlínov.

ST: – 18:00 – Za rodinu Blažkovu, Čermákovu, Necidovu, za Marii a Jaroslava Paikovy a Bertu Dujčíkovu.

ČT: 7:00 – Za Marii, Mětoděje a Pavla Bartákovy.

Pá: – 18:00 – Za rodinu Sedláčkovu, Kašparovu Módlovu a duše v očistci.

SO: 7:00 – Za Jiřího Číhala a zemřelou přízeň.

Ne: 7:45 – Za farnost 9:15 – Za rodiče Holubovy, Šlechtickovy, živou a zemřelou rodinu. 18:00 Modlitba chvály.

Informace pro farnost Měřín

O čistotu kostela pečuje Pavlínov 2, následuje Měřín 1.

Setkání pořadatelů a pomocníků na uspořádání farního plesu bude dnes 6. 1. v 18 hodin. Prosím, přijďte všichni.

Vstupenky na farní ples jsou již v předprodeji na obvyklým místech, to je na faře, v obchůdku pro zdraví u paní Sekničkové, místa si lze rezervoval i telefonicky.  Farní ples je příležitostí k setkání všech, o společně prožitém čase lidí dobré vůle. Pokud se rozhodnete podpořit ples darem do tomboly, již předem děkujeme.

Poděkování: Krásný den, velmi děkujeme za částku 17 500 Kč, kterou jste zaslali na podporu našich milovaných sušenek, jak familiérně říkáme našim pacientům s ichtyozou. Přejeme krásné dny. Hanka Kadlecová.

Milí farníci, dovolte nám, abychom Vám poděkovali za Váš dar v hodnotě 17 500 Kč na podporu Domácí hospicové péče Oblastní charity Žďár nad Sázavou. Ing. Jana Zelená.

Originální poděkování je vyvěšeno ve vývěsce pod věží.

V sobotu dopoledne od 9:00 do 11:30 hod. se uskuteční další setkání ministrantů na faře. Ministranti přijďte. V sobotu odpoledne od 14:00 do 17:00 hod. je setkání dětí na faře. Děti, jste zvány a vítány. Rodiče, podpořte.