aktuality od 10.12. do 17.12. 2017

11 Pro

2. Adventní neděle                                                        10. 12. 2017

Úmysly mše svatých:

NE: 9:15 – za farnost 11:00 – Za manžele Krejčovy a zemřelého syna.

PO: – 7:00 – Za Františka Dufka, sestru a 2 rodiče.

ÚT: – 7:00. Za Hermínu a Karla Lázničkovy, zetě a vnuka, Boží požehnání a zdraví pro celou rodinu. 17:00 – Meziříčko, Jersín.

Stř: – Památka sv. Lucie, panny a mučednice – 14:00 – pohřeb paní Anežky Egnerové z Měřína 18:00 – Za rodinu Pacalovu, Benáčkovu, přízeň a duše v očistci.

ČT: Památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve – 7:00 – Za rodiče Novotných a Rozmarinovy.

Pá: 18:00 – Za Ludvíka Vidláka, manželku a Annu Vidlákovu.

SO: – 7:00 – Za Františka a Marii Zachovy, syna Karla, za rodinu Ambrožovu, rodiče Kopečných a dceru.

NE: – 9:15 – Za Vladimíra Krejčího a rodiče 11:00 za farnost.

Poděkování všem, kdo připravovali návštěvu svatého Mikuláše. Poděkování za dar 3000 Kč.

Všechny sbírky od příští neděle a po celý čas vánoční, jsou určeny pro farnost. Za všechny, kteří pomáháte farnosti prostřednictvím finančních darů, obětí, modliteb, nezištné služby nejen při vánoční výzdobě, při úklidu kostela během roku, pamatujme při mši svaté v noci 24. 12. ve 22 hodin.

Dnes v 15 hodin bude v kostele pásmo adventních písní v podání Svatomichalské gregoriánské scholy, provázeno slovem. Pásmo je vhodné i jako duchovní obnova v době adventní. Prosím, udělejme si čas.

Dnes v 18 hodin je na faře domluva ohledně organizace plesu. Prosím přijďte! Ples je vhodnou příležitostí k setkání farnosti, výtěžek je určen na potřeby farnosti. Ples se uskuteční 20. ledna 2018.

V týdnu od 10. 12. do 17. 12. navštívíme nemocné. Prosím, nahlaste ty, kam nechodíme pravidelně.

Ve středu po mši svaté zveme na setkání o modlitbě.

Předvánoční Jarmark proběhne na 3. adventní neděli po dopoledních mše svatých. Výtěžek je určen na charitativní účely. Již dnes děkuji všem, kdo jste se zapojili i zapojíte.

Charitativní adventní koncert v podání Školy umění v Měříně bude 17. 12. ve 14:30 hod. v Měřínském kostele. Vstupné bude použito na charitativní účel.

Úklid kostela zajišťuje Pavlínov 1, následuje Pavlínov 2.

Předvánoční úklid kostela plánujme až po svaté zpovědi. Úklid by měl být větší, prosím ty, kteří mají v tom týdnu službu, aby se zastavili na domluvu.

Advent pro děti: Nezapomeňme, že v době adventní stavíme Betlém. Informace na lístečcích pro děti.

První vyhodnocení aktivit dětí bude mezi svátky. Informace na lístcích pro děti.