aktuality od 23.4. do 30.4.2017

25 Dub

Neděle Božího milosrdenství                          23. 4. 2017

Úmysly mše svaté:

Svátek Božího milosrdenství – 9:15 – za farnost/Za Jaroslava  Simandla, bratra, rodiče a duše v oč. 11:00 – Za Františka a Matyldu Krejčovy.

PO: Sv. Jiřího , mučedníka – 7:00 – Za celou živou a zemřelou přízeň a duše v očistci./ Za Jiřinu Punčochářovu, manžela  a celou rodinu.

ÚT: Sv. Marka, evangelisty – 7:00 – Za rodinu Jedounovu, Kramerovu, Lengsfeltovu a celý rod.

ST: – 18:00 – Za manžele Bukovy, 2 rodiče a duše v očistci/ Za živou a zemřelou rodinu Polovu, Vostalovu, Musilovu a duše v očistci.

ČT: – 8:00 – Za Stanislavu Böhmovu, celou rodinu a duše v očistci. 18:00 – Černá.

PÁ: – 18:00 – Za manžela Františka a rodiče Sedlákovy/ Za Jarmilu Rosovu

SO: Sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy – 7:00 – Za Marii a Stanislava Frejlicha, 2 rodiče a Jiřího Frejlicha/ Na poděkování za 50 let společného života 14:00 Pohřeb pana Josefa Peroutky

NE: – 9:15 – za farnost. 11:00 – Za Jana Peterku, Konráda Mráze, rodiče, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci/ Za Vojtěcha Rohovského, Manželku Marii a syna Vojtěcha

Poděkování všem, kdo jste přispěli do sbírky o velikonočních. Celkem jste darovali 51 890 Kč.

Poděkování farníkům z Pavlínova, kteří darovali ve prospěch farnosti 35 000 Kč.

Pouť k Božímu milosrdenství je dnes ve Slavkovicích. Mše svatá je v 15 hodin, hlavním celebrantem je biskup Vojtěch. Před mši svatou i po ní je nabízen další duchovní program. Přijeďme chválit Boží milosrdenství, děkovat a vyprošovat další.

Pouť ke sv. Zdislavě do Jablonného v Podještědí 8. 5. 2017. Zájemci, přihlaste se do pátku 28. dubna.

Dnes, spolu se svatým Vojtěchem slaví jmeniny náš biskup Vojtěch Cikrle. Zítra slaví jmeniny generální vikář Jiří Mikulášek. Pamatujme v modlitbách.

Setkání seniorů bude ve čtvrtek 27. dubna. Začneme v 8 hodin mši svatou. Prostřednictví slova i obrazu se podíváme na místa, kde žil, zemřel a vstal z mrtvých Pán Ježíš.

Úklid kostela zajišťuje Meziříčko, následuje Milíkov.

Setkání dětí před 1. sv. přijímáním bude v pátek od 16:30 hod. na faře.

Setkání biřmovanců bude příští sobotu od 8:00 hod, pro obě skupiny.

Setkání ministrantů brněnské diecéze v kněžském semináři v Olomouci se uskuteční v sobotu 6. 5. Chceme vypravit z děkanství autobus. Prosím rodiče, aby mi dnes potvrdili účast kluků SMS zprávou. Děkuji.

Žehnání staveniště kostela Blahoslavené Restituty v Brně – Lesná bude 1. 5. 2017 v 18:00 hod.

Jak budeme slavit poutě? V Meziříčku 14. května a v Geršově 4. června. Začátky mše svaté v 11 hodin.