aktuality v týdnu od 13.9. do 20.9. 2015

12 Zář

24. neděle v mezidobí                                             13. 9. 2015

Myšlenka z neděle: Za koho lidé pokládají Syna člověka? Ptát se v kostele, kdo je Ježíš, to je téměř opovážlivost. Všichni to vědí. Opravdu vědí? Jak o tom svědčí naše skutky?

Úmysly mše svatých:
NE: – 8:00 –
Za Konráda Mráze, živou a + rodinu Mrázovu, Dohnalovu a Hladíkovu/ Za Jana Rosu a celou živou a zemřelou rodinu 10:30 – Za farníky
PO –
Svátek Povýšení svatého kříže – 18:00 – Za Marii a Františka Vaňkovy, syna Jiřího a celý rod/ Za živé a zemřelé příbuzné
ÚT – Panny Marie Bolestné – 18:00 – Za rodiče Švejdovy a dceru Marii
ST: – Památka sv. Ludmily, mučednice – 18:00 – Za rodiče Exlerovy a dceru/ Za Jiřinu Punčochářovu, manžela a přízeň
ČT –   7:00 – Za Štěpánku Čadovu, manžela a Jaroslava Simandla 18:00 – Jersín
PÁ – 18:00 –
Za rodinu Hamáčkovu, Janu Hamáčkovu a duše v očistci/ Za Františka Havelku, rodiče a celou přízeň, Za Vladimíra Krejčího, rodiče a celou přízeň, o pomoc P. M. a Boží ochranu pro celou rodinu, na další úmysly a za d.oč.
SO – 7:00 – Za Marii Paikovu, rodiče Čermákovy, Necidovy a Bertu Dujčíkovu/ Za Josefa Tomana a dvoje rodiče
NE: – 8:00 – za farníky/ Za rodiče Fialovy, Vladimíra Hladíka a živé a zemřelé příbuzné 10:30 – Za rodiče Panáčkovy, vnuka, 2 rodiče a děti 10:30 – Poutní Dědkov

********

Poděkování všem, kdo jste dnes přispěli do sbírky určené na provoz a potřeby našeho děkanství.
Poděkování
všem, kdo přispějete příští neděli do sbírky na splacení dluhu farnost. Pamatujeme na všechny zvláště příští neděli při ranní mši svaté.
Poděkování těm, kdo pomáhali při opravě našich varhan.
Poděkování rodičům, kteří jste se rozhodli posílat děti do výuky náboženství ve škole.
Poděkování za úrodu bude příští neděli při ranní mši svaté. Přineste si k požehnání plody z úrody vašich zahrad, či polí. Den vděčnosti bude pokračovat odpoledne setkáním při písničce u harmoniky.

Pouť Nového Jeruzaléma bude v úterý v Radostíně. Začátek v 18 hodin.

Prosíme muže, ale mohou být i ženy, o pomoc s úklidem dvora a zahrady. Brigáda je v úterý od 8:30 h.

Připravujeme setkání všech, kdo se modlí živý růženec, ale nejen těch. Uskuteční se 10. 10. Mše svatá bude v 8 hodin.

Mše svaté pro děti jsou každý pátek. Děti, přijďte! Rodiče povzbuďte!