aktuality v týdnu od 17. do 24. 5. 2015

16 Kvě

Sedmá velikonoční neděle

Myšlenka z neděle: Otče svatý, zachovej je ve svém jménu. Neprosím, abys je ze světa vzal, ale abys je zachránil od Zlého. (Jan 17,11b.15)

Úmysly mše svatých: NE: 8:00 – Za rodinu Svobodovu, Požárovu, Královu a Křičkovu/ Za Vladimíra Hladíka a živou a zemřelou rodinu 10:30 – Za farníky 11:00 Meziříčko poutní mše sv. 18:00 Májová + modlitby matek
PO – 7:00 –
Za rodiče Čermákovy, sourozence, Bertu Dujčíkovu a rodiče Necidovy/Na úmysl dárce
ÚT – 7:00 – Za rodiče Cejnkovy, Karla Cejnka a duše v očistci
ST: –18:00 – Za Marii a Františka Vaňkovy, syna Jiřího a celou přízeň/ Za manžele Hyanovy a přízeň
ČT – 7:00 – Za rodiče Plašilovy a děti, Jindřišku Janečkovu a manžela/Jersín
PÁ:
18:00 – Za Vladimíra Krejčího/Na úmysl dárce
SO: – 7:00 – Za Hedviku a Stanislava Plašilovy a celou zemřelou přízeň/ Za rodiče Oulehlovy, Kafkovy a 2 synovce/ Za manžele Pauderovy a přízeň/9:00 pohřeb pana Vladimíra Sýkory z Blízkova
NE: 8:00 – Za farníky 10:30 – Za Jaroslava a Ilonku Řezníčkovy a celou zemřelou přízeň/Za Drahoslavu Kolouchovu a Miloslava Koloucha a celou rodinu

Další oznámení pro farnost Měřín

Dnešní sbírka je určena na splacení dluhů farnosti. Za každý dar i podporu v modlitbě děkujeme.
Děkujeme za finanční dary na opravu fary ze setkání rodáků v Pavlínově, v celkové částce 8 000 Kč.
Děkujeme všem, kteří jste přišli v týdnu a zvláště včera na faru a vytvořili pěkné dílo. I díky těmto pracem se blížíme ke zdárnému konci.
Prosíme zvláště zedníky o další pomoc a spolupráci, zvláště příští sobotu. Samozřejmě, že jsou vítáni i pomocníci. Přijít můžete i v týdnu, jen dejte vědět.

Májové pobožnosti jsou každý den večer. Spojíme je s prosbou o Ducha svatého v rámci přípravy na Svatodušní svátky.

Ještě týden je možné si objednat fotografie z oslav 65 let kněžství o. Františka

Sbírka na Charitu bude příští neděli 24. 5. 2015.
Úklid kostela zajišťuje Dědkov, následuje Meziříčko.

Pouť ministrantů s otcem biskupem bude příští sobotu. Bližší informace u kněží. Prosíme, nahlaste se kvůli zajištění dopravy.

Diecézní pouť do Slavonic v roce Eucharistie bude 6. 6. Přihlaste se do 20.5.