aktuality od 14.1. do 21.1.2024

13 Led

POŘAD BOHOSLUŽEB V TÝDNU OD 14. 1. do 21. 1. 2024

NE:2. neděle v mezidobí – 7:45 Za farnost – 9:15 Za Jiřího Číhala, rodiče, živou a zemřelou přízeň a duše v očistci – 17:00 Modlitba chvály.

PO: – 7:00 Na poděkování Pánu Bohu, za dobrodince a duše v očistci – 16:45 Jersín.

ÚT: – 7:00 volný úmysl.

ST: – 18:00 Za živou a zemřelou rodinu Janečkovu, Aloisii Lázničkovu a duše v očistci.

ČT: – 17:00 Modlitba matek – starší skupina – 17:30 Modlitba růžence

PÁ: – 18:00 Za Františka Pokorného, Karla Vávru a dvě švagrové.

SO: – 7:30 na úmysl dárce.

NE: – Neděle Božího slova3. neděle v mezidobí – 7:45 Za Josefa a Marii Foltinovy, dvoje rodiče, sourozence, duše v očistci a Karla Válku – 9:15 Za farnost.

Modlitba chvály bude ve farnosti v neděli 14. 1. v 17 hodin. Přijměte pozvání k této modlitbě. Modlitba je živena Božím slovem, písněmi. Tento způsob modlitby volíme na večerní čas druhé neděle v měsíci.

Domluva organizátorů na farní ples je dnes v 18 hodin. Prosíme všechny o účast.

O čistotu kostela se postará obec Blízkov. Přijměte poděkování za tuto službu. Prosím, posilněme jednotlivé skupiny o nové „techničky podlahových krytin.“ Čím více na úklid přijde, tím dříve se vracíme domů.

Pouť Nového Jeruzaléma bude v úterý ve Velkém Meziříčí. Začátek v 17 hodin. Stále se modlíme za nová duchovní povolání, věrné spolupracovníky kněží, vzrůst víry v našem kraji, za pokoj a mít ve světě i našich rodinách, za život těla i duše pro všechny počaté děti. Některé hodnoty se nedají koupit, ani získat svou šikovností, dají se pouze od Boha vyprosit. Zveme.

Týden modliteb za jednotu křesťanů začíná v 18. ledna. Připojíme se?

Neděli Božího slova ve farnosti slavíme:
 v kostele při mši svaté
na faře od 16. hodiny.
sbírkou na Biblické dílo
Program připravujeme pro všechny generace.
Hostem setkání bude děkan P. Jiří Kaňa.
Hledejte Hospodina, když je možné ho najít, vzývejte ho, když je blízko!
Prorok Izaiáš

Farní ples se uskuteční v sobotu 20. ledna. Začátek ve 20 hodin v Kulturním domě.
K dispozici jsou tyto stoly:
Povídací, povídací a pohybový, pohybový, taneční. Je na účastnících, který si zvolí.

Z plesu nemusí nikdo odejít s prázdnou, protože program utváříme společně, žaludky naplníme připravenými dobrotami, a něco navíc, co vyhrajeme v tombole. Přijměte pozvání na tuto rodinou akci.