Aktuality v týdnu od 25. 1. do 1. 2. 2015

24 Led

Úmysly mše svatých
Ne: – 8:00 – Za Františka a Annu Jonášovy, živé a zemřelé příbuzné a duše v očistci/ Za rodiče Simonidesovy, bratra, snachu, sestru, švagra a duše v očistci. 10:30 – za farníky.
Po: – 7:00 – Za Jaroslava Blažka, celou rodinu, rodinu Necidovu, Čermákovu, Pikovu a Bertu Dujčíkovu/ Za Oldřicha a Marii Pytlíkovy a celou živou a zemřelou rodinu.
Út: – 7:00 – Za Jožu Urbana, na poděkování za přijatá dobrodiní, s prosbou o další Boží ochranu a požehnání pro rodinu
St: – 18:00 – Za Eduarda a Marii Karáskovy a celou rodinu/Za Karla Hrůzu, manželku a celou rodinu  19:00 – vzdělávání na faře
Čt: –  7:00 – Za rodinu Válkovu a Krejčovu 17:00 Černá
Pá – Mše svatá pro děti – 18:00 – Za rodiče Panáčkovy, vnuka 2 rodiče a děti/Za Františka Kadlece, bratra a rodiče
So: – 7:00 – Za Boženu a Filipa Urbanovy, Boží pomoc a ochranu Panny Marie pro celou rodinu/ Za dp. Františka Jindru
Ne: 8:00 – Za Marii Požárovu, lásku a pokoj v rodině 10:30 – Za farníky/Za Drahoslavu Kolouchovu a Miloslava Koloucha a celou rodinu

Různá oznámení
Děkujeme všem, kteří jste dnes přispěli do sbírky určené na splácení dluhů farnosti. Celkem jste darovali 29 085 Kč. Děkujeme také za mimořádné dary 6 500 Kč.
Modlitby Matek dnes v 18:00 h v kostele – po tři večery jsme se scházeli a modlili se za naše rodiny, děti i za sebe. Kde více mohou být naše rodiny v bezpečí, než v Božích rukou.
Živý růženec – prosím o seznam jednotlivých skupin v naší farnosti. Zájemci
o zapojení do této aktivity, přihlaste se!