aktuality od 5.4. do 12.4.2020

4 Dub

Bohoslužby ve svatém týdnu:

Slavení svátosti smíření společně, jak jsme zvyklí, není možné. Jako přípravu ke slavení velikonočních svátků využijte kající bohoslužbu, která bude přenášena na Květnou neděli, prostřednictvím internetu YOUTUBE kanálu v 18 hodin. K odpuštění hříchů a přípravě na slavení velikonočních svátků je třeba dokonalá lítost.

Až do odvolání jsou bohoslužby bez účasti lidu. Začátky bohoslužeb, které kněz slaví, jsou zveřejněny proto, aby se mohli věřící duchovně připojit. Zvláště ti, kteří mají v ten den úmysl mše svaté.

Ke sledování velikonočních obřadů, společné modlitbě, využijte prosím televizi Noe, Lux, rado Proglas nebo i přenos z Velkého Meziříčí.

Chcete – li se na cokoliv zeptat, kontaktujte kněze farnosti

NE
Květná neděle
Světový den mládeže