aktuality od 20.1. do 27. 1.2019

2. neděle v mezidobí 20. 1. 2019

Úmysly mše svatých:

Ne: 7:45 – Za Pavla Mejzlíka a rodiče 9:15 – Za farnost

PO:  – Sv. Anežky Římské, panny a mučednice – 7:00 – Za dobrodince 17:00 – Blízkov

ÚT: – sv. Vincence – 7:00 – Za Františka a Annu Jonášovy, syna, dceru, zetě a duše v očistci. 17:00 Jersín.

ST: – Sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve. 18:00 – Za D. P. Josef Pacala, sestru Marii a rodinu.

ČT: 7:00 – Za rodiče Pokorných, 2 syny, 2 rod. a Josefa Sysla.

Pá: – Obrácení sv. Pavla – 18:00 – Za Ilonku, Jaroslava a Anežku Řezníčkovy, Havlíčkovy a Kašparovy.

SO: sv. Timoteje a Tita, biskupů – 7:00 – za otce Františka.

Ne: 7:45 – Za Františka Sýkoru, živou a zemřelou rodinu. 9:15 – Za farnost.

Informace pro farnost Měřín

Poděkování Vám všem, kdo máte, podle svých možností, podíl na organizaci i průběhu našeho plesu. Také všem farníkům, kteří jste podpořili ples dary do tomboly, i všem firmám a živnostníkům. Poděkování také všem, kdo jste prostě přišli. Kéž Bůh odmění vaši štědrost a ochotu. Mše svatá za všechny dobrodince bude v pondělí v 7 hodin.

Křestní sobota bude 23. února 2019

O čistotu kostela pečuje Měřín 2, následuje Měřín 3.

Týden modliteb za jednotu křesťanů začal v pátek 18. 1. památkou Panny Marie, Matky jednoty. Když něco nefunguje v rodině, děláme vše, aby se to spravilo. Církev je také rodina, a to velká. Za jednotu křesťanů se modleme a vytvářejme ji. Je to touha a přání Ježíšova Srdce.