aktuality od 28.1 do 4.2.2018

5. neděle v mezidobí                                           28. 1. 2018

Úmysly mše svatých:

NE: – 9:15 – Za Františka Sýkory, živou a zemřelou rodinu 11:00 – Za farnost

PO: – 7:00 –  Na poděkování za dožití požehnaného věku, s prosbou o Boží požehnání pro celou rodinu.

ÚT: – 7:00 – Za Boženu a Filipa Urbanovy a Boží pomoc pro celou rodinu. 17:00 Černá.

Stř. sv. Jana Boska 18:00 Za Jindřicha a Emilii Zimolovy, celou přízeň a duše v očistci/za dobrodince.

ČT: 8:00 – Za rodiče Požárovy, živou a zemřelou rodinu.

Pá: Svátek Uvedení Páně do chrámu – 17:00 – výstav Nejsvětější svátosti, adorace 18:00 – Za Růženu Pokornou, manžela, 2 syny a Josefa Sysla.

SO: – Sv. Blažeje biskupa a mučedníka – 7:00 – Za rodiče Hanzlíkovy, Bublánovy, živou a zemřelou přízeň /za farnost.

NE: – 9:15 – Za Drahoslavu Kolouchovu, Miroslava Koloucha, živou a zemřelou rodinu 11:00 – Za živé a zemřelé členy Kolpingova díla a Boží požehnání. 18:00 Modlitba chvály.

Poděkování za dar 2000 Kč.

Dnes v 17:30 h. třetí část modlitebního setkání, které vedou Modlitby matek. Náplní dnešního setkání je chvála a děkování za všechno, co Pán učinil v našem životě. Připomínám, že maminky se schází k modlitbě každou neděli večer. Nebojte se pozeptat, či přijít.

Poutní zájezd do Říma a okolí se uskuteční ve dnech 4. – 11. 5. 2018. Bližší seznámení s programem bude v pátek v 19 hodin na faře – promítání. Orientační program je na lístcích na stolku. Město Řím je plné křesťanských dějin.

Ve čtvrtek je setkání seniorů, začínáme mši sv. v 8:00 h. Pokračovat budeme na faře.

V sobotu 10. 2. budeme ve farnosti slavit Den nemocných. V tento den budeme udělovat svátost nemocných. Prosím, napište se. Tuto svátost budeme v únoru udělovat i při mši svaté na vesnicích.

V tyto dny zvláště prosíme za nová duchovní povolání a také jejich vznik podporujeme příkladem živé víry.

K čistotě kostela přispěje Dědkov, následovat bude Meziříčko.