aktuality od 31.12.2017 do 7.1.2018

30 Pro

Svátek Svaté rodiny                                         31. 12. 2017

Úmysly mše svatých:

NE: – Svátek Svaté rodiny Ježíše, Josefa a Marie 9:15 – Za Boží požehnání pro rodiny naší farnosti 11:00 – Za farnost.

PO: Slavnost Matky Boží Panny Marie – 9:15 – za farnost, zvláště za dobrodince 11:00 – Za Dr. Antonína Procházku.

ÚT: -Sv. Basila a Řehoře, biskupů a uč. církve. 7:00 – Za Ludvíka Matouška, dceru Jiřinu a rodiče Chaloupkovy.

Stř: – Nejsvětější Jméno Ježíš – 18:00 – Za rodiče Štočkovy, Sedlákovy, Juříčkovy a celou přízeň.

ČT: 7:00 – Za Jaromíra Koldu, 2 rodiče, Boží pomoc a ochranu pro rodinu.

Pá: První pátek v měsíci – 17:00 Výstav Nejsvětější svátosti 18:00 – Za Františku a Milana Krejzlovy.

SO: – Slavnost Zjevení Páně – 8:00 – Za farnost, zvláště za koledníky.

NE: – Svátek Křtu Páně 9:15 – Za zemřelé z rodiny Sekničkovy 11:00 – Za Marii Sedláčkovu, manžela, celý rod a duše v očistci.

Poděkování všem, kdo jste přispěli do sbírek o vánočních svátcích. Darovali jste přes 70 000 Kč.

Poděkování všem, kdo jste v uplynulém roce žili s farností prostřednictví modliteb, prostřednictvím vašeho vztahu s Bohem, osobním přiložením rukou k dílu, obětmi za farnost, vytvářením krásy liturgie hudbou, zpěvem, výzdobou kostela, všem, kdo se věnujete dětem ve farnosti, kdo tvoříte technické zázemí, kdo jste pomohli řešit dluhovou situaci… Za vás všechny děkuji Bohu, skrze Ježíše Krista, při mši svaté v 9:15 na Nový rok.

Úklid kostela v týdnu má Měřín1, následuje Měřín2.

Brožuru – Putování za kříži – lze zakoupit v sakristii, na faře, v lékárně i obchůdku pro zdraví. Cena 130 Kč.

Připomínám křesťanský ples farnosti Měřín a Uhřínov – 20. ledna od 20:00 h. Vstupenky v předprodeji na faře, v obchůdku u paní Sekničkové. Rezervace místa u paní Homolové. Informace na plakátě. Již dnes srdečně zveme a prosíme o dar do tomboly, i o pomoc k zajištění plesu.

Připomínám farní poutní zájezd do Říma. Odjezd 4. 5. večer, návrat 11. 5. Během dne. Bližší informace příště.

Služby v kostele dnes a na Nový rok: Čas od 13:00 h. do 16:00 h. Prosím, napište se, aby mohl být kostel otevřený.