aktuality od 31.1. do 7.2. 2016

30 Led

4. neděle v mezidobí                                             31. 1. 2016

Myšlenka z neděle: Prosíme tě, Bože, posilni nás svou milostí, abychom tě milovali celým srdcem a abychom měli opravdovou lásku také ke všem lidem.

Úmysly mše svaté:
NE: 8:00 – Za Františka a Marii Jašovy, 2 rodiče a Josefa Cejpka/ Za nemocnou osobu a celou rodinu s prosbou o Boží pomoc a ochranu Panny Marie 10:30 – za farnost.
PO: – 7:00 – Za Boženu a Filipa Urbanovy, Boží pomoc a ochranu Panny Marie pro celou rodinu/ Na úmysl dárce 14:30 – Pohřeb paní Hladíkové.
ÚT: – Svátek Uvedení Páně do chrámu – 18:00 – Za rodiče Hanzlíkovy, Bublánovy, přízeň, Boží ochranu a pomoc ST: –  sv Blažeje – 18:00 – Za manžele Šebkovy, Marii Kourkovu a duše v očistci/ Za Marii Solařovu a celou rodinu
Čt: 7:00 – Za Vratislavu Suchoňovou a rodiče Koutných 9:00 – pohřeb pana Indry 17:00 – Pavlínov.
PÁ: – První pátek v měsíci – Památka sv. Agáty, panny a mučednice 17:00 – výstav Nejsvětější svátosti, adorace – 18:00 – Za rodiče Nožičkovy, dceru a manžela, rodiče Tomanovy a celou rodinu/ Za rodiče Havlíčkovy a živou a zemřelou rodinu.
SO: – 7:00 – Za rodinu Kašparovu, Sedláčkovu, Mödlovu a duše v očistci/ Za Dp. Josefa Pikoru.
NE: – 8:00 – Za Miroslava Semráda, rodiče a příbuzné 10:30 – za farnost/ Za Drahoslavu Kolouchovu a Miloslava Koloucha a celou rodinu 18:00modlitba chvály.

Dnes večer v 18:00 hodin je třetí část modlitebního setkání pořádané hnutím Modlitby matek.

Duchovní obnova ve farnosti 13. a 14. února 2016.
Pouť Nového Jeruzaléma
je 15. 2. 2016 v 17:00 hodin.

Úklid kostela zajišťuje Meziříčko, následuje Milíkov.

Socha Panny Marie, Růže tajemné, ráda přijme místo přechodného přebývání v našich rodinách. Info. v sakristii.

Informace o poutích a významných dnech farnosti je ve vývěsce a na internetových stránkách farnosti.

V sobotu 13. února, v rámci Světlového dne nemocných a v rámci postní duchovní obnovy, je možnost společně přijmout svátost nemocných. Prosím zájemce, ať se zapíši v sakristii.