aktuality od 6.11. do 13.11.2022

5 Lis

POŘAD BOHOSLUŽEB V TÝDNU OD 6. 11. DO 13. 11. 2022

NE – 32. neděle v mezidobí – 7:45 – Za rodiče Smejkalovy, Havlíčkovy, živé a zemřelé z rodiny a duše v očistci 9:15 Za farnost.

PO 7:00 – Za zemřelé Josefa a Marii Markovy, syna Jaroslava, snachu Lýdii, pravnuka Jiřího a duše v očistci.

ÚT – 7:00 – Za Ludmilu a Libuši Zemanovy, rodiče, sourozence a duše v očistci, na které nikdo nepamatuje 17:00 – Meziříčko.

ST – 18:00 – Za Josefa Zachu a rodiče.

ČT – sv. Lva Velikého, papeže 17:00 – Modlitby matek starší skupina 17:30 – Modlitba růžence.

PÁ – sv. Martina 18:00 – Za Vladimíra Krejčího a rodiče Syslovy.

SO – sv. Josafata 7:30 – Za Františka Klímu, dvoje rodiče, děti a duše v očistci 15:00 – Pavlínov – oslava sv. Martina.

NE – 32. neděle v mezidobí – sv. Anežky České – 7:45 – Za farnost 9:15 Za rodinu Moravovu 18:00 – Modlitba chvály.

*****

Poděkování všem, kdo jste přijali ve svátosti smíření Boží milosrdenství, a tak pomáháte duším v očistci.

Poděkování všem, kdo jste přispěchali s radou ohledně energetické situace.

Úklid kostela zajišťuje skupina z Černé.

Oslava sv. Martina v Pavlínově bude v sobotu 12. listopadu od 15. hodin. Po mši svaté pokračuje oslava setkáním farnosti.

Duchovní obnova na počátku adventní doby bude v sobotu před první adventní nedělí. Součástí bude i setkání u „chléva“ před kostelem se zahájením posvátné doby.
Předvánoční jarmark bude jako vždy třetí adventní neděli dopoledne po bohoslužbách. Prosím, zvažte vaši nabídku. Výnos z jarmarku je věnovaný pro adoptované děti a podporu domácího hospice, provozovaný charitou Žďár n/S.

Týden modliteb za mládež a s mládeží

Smysl Týdne modliteb za mládež je spojit vzájemný čas, který máme a modlit se k Bohu. Za co? Především prosit Ducha Svatého o poznání, jakými cestami či způsoby svědčit o životě s Kristem a jak předávat víru dál.

Příležitost ke společné modlitbě v kostele

bude v neděle 13. 11. v 18 hodin. (Modlitba chvály) Věřím, že bude platit: mladí i starší z farnosti se spojili v modlitbě za mladé. Zveme!