aktuality od 9.9. do 16.9.2018

8 Zář

23. neděle v mezidobí 9. 9. 2018

Úmysly mše svatých:

NE: 9:15 – Za farnost 11:00 – Za Jarmilu a Ladislava Drápelovy, rodiče, sourozence, za rodiče Sobotkovy a děti. 18:00 večer chval

PO: – Bl. Karel Spinola – 18:00  – Za zemřelé rodiče Vaňkovy, Cejnkovy, syna, živé a zemřelé rodiny.

ÚT – 7:00 – Za Růženu Krejčovu, manžela a švagra 18:00 – Meziříčko.

Stř. 18:00 – Za rodinu Řezníčkovu, Kalnovu, Františka Malce a duše v očistci.

ČT: – Sv. Jan Zlatoústý, biskup a učitel církve 7:00 – Za Ludmilu Pytnerovu, manžela, celý rod a duše v očistci.

Pá: – Svátek Povýšení svatého kříže 18:00 – Za rodinu Musilovu, syna, dceru, manžela, živou a zemřelou přízeň, duše v očistci a Boží ochranu.

So: – Panny Marie Bolestné – 19:00 – Za živou a zemřelou rodinu Chlubnovu, Rosovu a otce Františka.

Ne: 9:15 – Za Marii Syslovu, rodiče Syslovy, Bendovy, syna Josefa, přízeň a duše v očistci.

Poděkování za dary pro farnost v celkové výši 6 000 Kč.

Poděkování rodičům a dětem, kteří přišli a nový školní rok začali také prosbou o Boží požehnání. Poděkování některým rodičům, že vedete děti také svátostnou cestou.

Poděkování všem, kdo jste odpověděli na prosbu o brigádu na faře, a také všem, kdo aktivně pomáháte průběžně, dle potřeby. Všem, kdo se staráte o čistotu a výzdobu kostela a fary, kdo nabízíte květiny k výzdobě, všem, kdo se za farnost modlíte.

O čistotu kostela pečuje Blízkov, následuje Jersín.

Výuka náboženství ve škole v novém školním roce začne od 17. září. Rodiče prosím, aby dohlédli na docházku dětí a zajímaly se o náplň výuky.

Příští neděle je 3. v měsíci, tedy bude pravidelná sbírka pro farnost

Pouť Nového Jeruzaléma je v Pavlově ve středu.  Začátek v 18 hodin. Přijměte pozvání ke společné modlitbě

Na lístcích máme první část promluvy, která zazněla při svěcení zvonů.

Na stolku v zadní části kostela jsou nová čísla křesťanských časopisů a novin.

Informace pro rodiče dětí z 1. a 2. ročníku, které budou chodit do náboženství. Ke koupi jsou svázané pracovní listy, které se budou používat. K prodeji budou v pátek a v neděli po mši svaté