aktuality od 11.6. do 18.6.2017

12 Čvn

Slavnost Nejsvětější Trojice                      11. 6. 2017

Úmysly mše svaté:

NE- 9:15 – Za rodiče Brabcovy, přízeň a duše v očistci/ Za Antonína Čadu, manželku, dvoje rodiče a sourozence. 11:00 – za živé a zemřelé občany z Černé.

PO: 7:00 – Za nemocnou osobu/ Za Elišku a Karolínu Fialovy, rodiče a sourozence.

ÚT: – Sv. Antonína – 7:00 – Za Jana Kramera, 2 rodiče a celý rod/18:00 – Meziříčko.

ST: 18:00 – Za Vlastu a Aloise Mužátkovy, rodiče Fraňkovy, bratra a sestru/ Za Jindřicha Hévra a rodinu

ČT: – Slavnost Těla a Krve Páně – 7:00 – Za živou a zemřelou rodinu Melkovu a Blažkovu a Julii Procházkovu 18:00 Za dobrodince farnosti.

PÁ: 18:00 – Na poděkování za dožití požehnaného věku s prosbou o Boží požehnání/ Za Josefa Hvězdu, rodinu,  přízeň a duše v očistci.

SO: 7:00 – Za Marii a Františka Cahovy, rodiče Cahovy, Horáčkovy a duše v očistci/ Za Pavla Sekničku, bratra, synovce, Jarmilu Doležalovu a celou přízeň.

NE: – Slavnost Těla a Krve Páně – 9:15 – Za Aloise a Marii Bradáčovy, celou rodinu Bradáčovu/Za Zemanovy.

18.6. Slavnost Božího Těla s průvodem po Měříně. Rodiče prosím, vypravte družičky;

Poděkování za dary v částce 3000 Kč

Sbírka 18. 6. a 25. 6. je určená pro farnost.

Úklid kostela Pavlínov, následuje Pavlínov1. Prosím také mnohé další, aby se přidali k Pavlínovu. Je třeba udělat velký úklid kostela před poutí i primicí. Budou potřeba ženy i muži. Den velkého úklidu je 12. červen. Začátek v 16 hodin. .

Co nás čeká v červnu: 23.6. Slavnost Nejsvětějšího srdce Ježíšova, den modliteb za posvěcení kněží; 24.6. Kněžské svěcení Ladislava Bublána v Brně; 25.6. Přivítání novokněze ve farnosti a poutní slavnost; 28.6. Ukončení školního roku; 1.7. Primice.

Prosím zájemce o dopravu na kněžské svěcení, napište se! Naše účast na svěcení může být i forma poděkování Pánu Bohu za povolání. Primice v sobotu 1. 7. v Měříně ve 14 hodin. Finanční dary na dar pro novokněze vkládejte do kovové pokladnice a dary na uspořádání primice, do pokladnice u sv. Antonína. Ostatní pomoc nabídněte na faře nebo rodině Bublánových.